Als u contact wilt opnemen met De Stentor of andere vragen hebt over De Stentor, dan is dit het artikel voor u. We bespreken hoe u in contact kunt komen met het Stentor klantenserviceteam en de redactie van De Stentor. Ook leest u meer over de geschiedenis van deze krant en wat de positie is van de Stentor in de krantenbranche.
De Stentor is een Nederlands regionaal dagblad met een gemiddelde oplage van 160.000 exemplaren. Met dit aantal is het één van de grootste dagbladen van Nederland! De krant verschijnt van Flevoland tot ver in Achterhoek en Overijssel te Veluwe. De Stentor heeft een brede doelgroep en bij de uitgeverij werken ruim tweehonderd mensen waaronder schrijvers, vormgevers, redacteuren… het hoofdkantoor is gevestigd in Zwolle, maar er zijn ook redactiekantoren in Dronten, Epe, Harderwijk, Kampen, Hardenberg, Raalte en Zutphen.
De krant is onder te verdelen in veertien losse regio edities. De Stentor is een van de weinige kranten die nog dagelijks drukt. De redactie telt ongeveer zeventig mensen en De Stentor is onderdeel van DPG Media b.v.., waartoe ook De Volkskrant en Het Algemeen Dagblad behoren.
De klantenservice van De Stentor is tijdens kantooruren telefonisch bereikbaar of via het website-formulier. Meer informatie over adverteren deze krant kunt u vinden in hun mediakit.
Dit artikel is geschreven voor iedereen die meer wil weten over De Stentor. Als u vragen heeft met betrekking tot onze inhoud kunt u hieronder contact met ons opnemen!
Na het lezen van deze blogpost weet u hoe u in contact kunt komen met de klantenservice van De Stentor en de redactie.
de Stentor contact
Is er iets mis gegaan met de bezorging of misschien bent u verhuisd en wilt u het adres in ons bestand bijwerken. Of het nu gaat om een vraag over je abonnement die je hebt bij De Stentor of als er iets mis lijkt te zijn met je account, we staan je graag te woord om eventuele problemen snel op te lossen. We hebben een klantenservice beschikbaar via zowel via telefonisch contact + e-mail; neem gewoon contact met ons op!
Maakt u zich geen zorgen als er momenten zijn dat dingen niet gaan zoals gepland – ons team is altijd blij om klanten te helpen wanneer dat nodig is via de telefoon op 088 – 013 9960 en via e-mail: [email protected]
U kunt de Stentor bellen op werkdagen tussen 08:00 uur en 17:00 uur.
Ook schriftelijk contact is mogelijk. Gebruik hiervoor het volgende adres:
De Stentor, t.a.v. afdeling Klantenservice, o.v.v. vraag/opmerking, Postbus 90, 5680 AB Best
Andere contact gegevens vindt u bovenaan deze pagina en op de website van de Stentor.
Geschiedenis van de Stentor
Het bedrijf dat eigenaar is van de Nederlandse krant De Stentor is de laatste tijd in andere handen overgegaan. De Britse multimediagroep MeCom kocht Wegener in 2003 op en herdoopte het tot “De stentor wegen.” Dit werd gedaan om een daling van het aantal abonnees goed te maken, maar DPG Media BV nam het later weer over met de hoop meer succesverhalen uit hun geboorteland te produceren.
De Stentor
De op de Griekse mythologie geïnspireerde naam van de krant De Stentor komt van een heraut met een imposante stem, afkomstig uit de Trojaanse oorlog. Het verhaal gaat dat hij vijftig anderen kon overtreffen en ons woord heeft gegeven voor ‘een luide of stentoriaanse stem hebben’ Hun krant gaat er ook prat op veel lezers te hebben in veertien regionale edities!
De Stentor is een regionaal dagblad dat veertien verschillende uitgaven heeft, waaronder de Apeldoornse Courant, West Veluwe en Flevoland. De Stentor geeft ook een exclusief magazine uit: De Ondernemer, met vier edities in Zwolle, Apeldoorn, Deventer en Zutphen.
9 reacties
BIJ MIJN GEGEVENS STAAT GEEN GOED MAIL ADRES
B WENTINK
GEESINKWEG 9
7231RE WARNSVELD
het juiste adres is [email protected]
ik wil graag van de code het bladcadeau bestellen ,maar dan moet het mailadres wel juist zijn.
ook telf nr aanpassen alleen nog 0628643242 abonnee van de stentor
Heb geprobeerd mijn klantnummer te koppelen aan het AD, heb zelf één abonnement op de stentor.
Heb 088-0319960 en 088-0561565 gebeld zelfde persoon aan de lijn gehad.
Deze persoon wist niet waar ik het over had, legde hem duidelijk uit hoe het hoort te werken, ook bij koppelen aan bijvoorbeeld Trouw.
Ik vroeg ik ben toch wel bij juiste helpdesk, ook na overleg met zijn baas zoals hij zij,die wist ook niet wat ik bedoelde.
Nu ben ik dus nog niet verder,vond dat ik dit toch wel even moet melden want met zo’n helpdesk kom je echt niet verder.
Vr.gr. A.J Zwijnenberg
Ga ik gisteren mijn stem uitbrengen in Zutphen, vraag ik of ik erbij mag zijn met het tellen van de stemmen in verband met fraude. Zegt mevrouw dat het wel meevalt met de fraude.
MEEVALT, deze uitspraak stemt mij niet gelukkig en zie dit graag terug in uw krant, het klopt van geen kant.
Fraude stemmen Zutphen.
met vriendelijke groet,
R. Altena
Stentor geeft niet thuis….🧐
Please restore my digital subscription using my visa account.Thank you.
Via een kennis hoorde ik van een korting voor langdurig abonnement van de Stentor.
Ik ben meer dan 30 jaar abonnee van de Stentor en het verzoek is of dit zo is en of ik hiervoor in aanmerking kom.
Graag antwoord via e-mail en eventueel verdere stappen.
Vandaag de Mezza niet bij de krant ontvangen. Gebeurt vaker.
25 januari heb ik een adreswijziging van mijn schoonzus doorgegeven, maar de krant komt nog steeds op het oude adres!! Kost een adeswijziging altijd zoveel tijd?? Ik heb meerdere telefoonnummers en een mailadres van de klantenservice geprobeerd. Via de telefoon kom ik niet verder en mailadres dat werd getoond klopt ergens niet. Kwam retour. Zeer slechte zaak.
Twee dagen lang heb ik mijn krant niet ontvangen. Vanmiddag kreeg ik mijn krant van vandaag van mijn buurman van De Gaarden 24.
Mijn huisnummer is 25 in een straat waar een opvolgende huisnummering bestaat, dat wil zeggen van niet verspringend. Daarom denk ik dat een nieuwe bezorger denkt dat mijn huisnummer 25 komt na huisnummer 23. Maar dat is hier niet zo. Tussen 23 en 25 ligt huisnummer 24.
Wilt u s.v.p. de bezorger hiervan zo snel mogelijk op de hoogte stellen, opdat ik weer voor 7.00 uur mijn krant kan ontvangen.